BALUJECIE DZIŚ? Asia zrobiła hybrydkami PROnail UFO #hybrydypronail #paznokci…

BALUJECIE DZIŚ? Asia zrobiła hybrydkami PROnail UFO #hybrydypronail #paznokci…

BALUJECIE DZIŚ? 💙🌟💙 Asia zrobiła hybrydkami PROnail UFO 😝 💙💙💙 #hybrydypronail #paznokcie #paznokciehybrydowe #paznokietki #pazurki #hybrydowe #hybrydanails #hybryda #hybrydy #hybrydki #ufo #clubbing #kobieta #piekna #piekne #stylizacja #lato #wakacje #wakacje2016 #wakacyjne #kolory #kolor #kolorowo #stylizacjapaznokci #impreza #paznokietki #imprezowo #imprezujemy #bawimysie #imprezka

Zobacz to na naszym Insta…

Sklep kosmetyczny PROcosmetics od 2010 roku zaopatruje profesjonalne salony wykonujące usługi stylizacji paznokci oraz rzęs ( manicure hybrydowy, paznokcie żelowe i przedłużanie rzęs).

Paznokcie hybrydowe wykonane w oparciu o lakiery hybrydowe PROnail zachwycają trwałością i olśniewają kolorami. Wypróbuj hybrydy PROnail - na pewno się zakochasz! Jeśli jesteś fanką metody żelowej, z całą pewnością przypadną Ci do gustu żele do paznokci PROnail Shaping Perfection - łatwo się na nich pracuje, a do ich utwardzenia doskonale sprawdzą się zarówno lampy do paznokci led jak i uv. W ofercie PROcosmetics znajdziesz również pilniki do paznokci, polerki oraz wszelkie niezbędne do pracy preparaty pomocnicze.

Nie zapomnieliśmy również o stylistkach rzęs - znajdą w naszym sklepie rzęsy Miu oraz wszystkie potrzebne produkty do przedłużania rzęs - rzęsy jedwabne w dostosowanych do różnych upodobań opakowaniach (w ofercie rzęsy 0,25g oraz rzęsy w kasetkach!), kleje do rzęs ( w tym również nasz najlepszy klej do rzęs Miu Master), płatki kolagenowe pod oczy służące do przytrzymywania dolnej powieki podczas aplikacji oraz pęsety do rzęs.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.